O nás

Dr Branislav Barla
Artrocentrum Ortopédia Inak

Ľudský prístup, rešpekt a ochota pomôcť

Realizujem svoju víziu ortopedickej starostlivosti Ortopédia Inak. V našom Artrocentre sa snažíme o nadpriemernú starostlivosť o našich klientov. Základom je objednanie na presne stanovený termín a následne dostatočný čas na správnu diagnostiku, liečbu a odporúčanie ďalšieho postupu.

Branislav Barla
, MUDr., majiteľ
O Nás

Naša História

Založenie Dokorped, s.r.o MUDr.Čulákom, spádovým ortopédom polikliniky Východ, od jej vzniku v 80 rokoch. Vykonaných 3390 jednotlivých vyšetrení.

Dokorped, s.r.o. mení majiteľa. Lekármi na ambulancii sa stávajú MUDr. Ivan Staško a MUDr. Branislav Barla. Vykonaných 2580 jednotlivých vyšetrení. Prvé operácie na zmluvných pracoviskách.

Prestavba pôvodných priestorov, nový USG prístroj, 3190 jednotlivých vyšetrení.

Vznik Artrocentra Ortopedia inak prestavbou priestorov bývalého klinického laboratória. Okrem novej ambulancie pribudla fyzioterapia. Začiatok využívania rázových vĺn. 3670 jednotlivých vyšetrení, 530 operácií na zmluvných pracoviskách.

Vrchol činnosti pred pandémiou – 3 lekári, 2 sestry a fyzioterapeutka. Viac ako 700 operácií na zmluvných pracoviskách, 6720 jednotlivých ošetrení.

Pandémia covid 19, výrazné obmedzenie operačnej a ambulantnej činnosti.

Rozšírenie priestorov Artocentra o druhú ambulanciu a ukončená činnosť v pôvodných priestoroch.

Artrocentrum Ortopedia inak znova plne funkčné – 4 lekári, 3 sestry a 1 fyzioterapeutka. Cca 400 operácií na zmluvných pracoviskách, 5730 jednotlivých vyšetrení.

Náš Tím Profesionálov

Spoznajte lékárov

Špecializuje sa na operácie ramenného a kolenného kĺbu, od jednoduchých artroskopií až po náročné rekonštrukčné operácie.

Diagnostika, liečba a prevencia chorôb a úrazov pohybového ústrojenstva u dospelých a deti. Komplexná chirurgia dolnej končatiny, športové úrazy, infekcie pohybového aparátu.

Venuje sa najmä operáciám kolenného, bedrového a ramenného kĺbu ako aj menším výkonom v oblasti ruky a nohy.